Bestuursgeschiedenis

Arie de Groot, Anton Beijers, Ton van Hoogdalem, Cor Baars, Huib Oosterom, Klaas Lamphen en Peter Oosterbeek vormen het huidige bestuur van MC de Bougie.
Op de volgende lijst worden zij omringd door alle oud-bestuursleden van de club.

Bestuursperiodes en andere details vind je onder de klik.


Cor Baars
Nieuwland
18-03-2004 tot heden


Huib Bastemeijer
Hoogblokland
24-05-1989 tot 15-02-1990


Anton Beijers
Gorinchem
20-02-1981 tot 17-02-1985
13-02-1987 tot heden


Hans van de Berg
Arkel
24-09-1968 tot 11-02-1972


Maarten Boer
Meerkerk
08-03-2001 tot 10-04-2009


Johan van Breda
Leerdam
11-03-1999 tot 28-11-2001


Jan Dekkers
Arkel
30-08-1966 tot 24-09-1968
24-09-1968 tot 11-02-1972
07-02-1997 tot 06-03-2003
voorzitter (1e periode), erelid


Wim Dekkers
Arkel
13-02-1991 tot 08-03-2000


Dick Delsman
Noordeloos
12-02-1988 tot 02-12-1988


Piet van Driel
Arkel
20-02-1981 tot 13-02-1987
15-02-1990 tot 25-03-2011
erelid


Leo Edelbroek
Arkel
24-09-1968 tot 11-02-1972


Henk Gaikhorst
Arkel
30-08-1966 tot 11-02-1972
11-02-1972 tot 06-06-1986
voorzitter (2e periode)


Hans van Geffen
Arkel
11-02-1972 tot 18-02-1983


Gerard van Genderen
Arkel, Heukelum
02-04-1974 tot 14-02-1986
erelid


Gert-Jan van Genderen
Hoornaar
17-02-1985 tot 20-01-1996
08-03-2001 tot 28-03-2008
erelid


Martin van Genderen
Arkel
18-02-1983 tot 13-02-1987


Leon Geurts
Hurwenen
12-02-1988 tot 24-05-1989


Arie de Groot
Meerkerk
02-12-1988 tot heden
voorzitter


Wim Hak
Arkel
02-04-1974 tot 14-02-1986
erelid


Wim Hanssen
Arkel
11-02-1972 tot 15-06-1972


Jaap van 't Hart
Arkel
09-01-1968 tot 12-02-1971


Wil Helmich - van Driel
Gorinchem
14-02-1986 tot 06-06-1986


Bert van den Heuvel
Arkel
02-12-1988 tot 07-02-1997


Ton van Hoogdalem
Arkel
25-02-1993 tot 08-03-2001
14-03-2002 tot heden


Klaas Lamphen
Vianen
25-03-2011 tot heden


Martien Liefhebber
Hoornaar
13-02-1987 tot 02-12-1988
voorzitter


Bianca Maatkamp - Advokaat
Noordeloos
14-03-2002 tot 18-03-2004


Peter Oosterbeek
Noordeloos
29-04-2016 tot heden


Huib Oosterom
Arkel, Lexmond, Goudriaan
30-03-2007 tot heden


Jan Potters
Arkel
18-02-1983 tot 13-02-1987


Jan Potters
Arkel
18-02-1983 tot 13-02-1987


Arie van Rijnsbergen
Enspijk
06-06-1986 tot 13-02-1897
voorzitter


Arie de Ruiter
Arkel
30-03-1972 tot 17-02-1977


Cees Schopenhouwer
Arkel
00-00-1975 tot 31-12-1975


Jos Sijen ten Hoorn
Gorinchem
30-03-1973 tot 02-04-1974


Aart Sleeuwenhoek
Arkel
30-08-1966 tot 09-01-1968


John Slootjes
Benschop
20-01-1986 tot 08-03-2001


Cees de Stigter
Arkel
24-09-1968 tot 11-02-1972


Hans Troost
Noordeloos
12-02-1988 tot 02-12-1988


Henk Verdoorn
Arkel
24-09-1968 tot 10-06-1969


Frans Verhagen
Woudrichem
02-12-1988 tot 15-02-1990


Jaak Verhoeven
Ridderkerk
14-02-1986 tot 13-02-1987


Jan Versteeg
Arkel
12-02-1988 tot 13-02-1991


Piet de Vries
Gorinchem
12-02-1971 tot 19-02-1982


Henk van de Wal
Arkel
24-09-1968 tot 00-00-1971
voorzitter


Gert van Wingerden
Hoornaar, Sleeuwijk
13-02-1987 tot 12-02-1988


Gerrit van Zanten
Arkel
13-02-1987 tot 12-02-1988


Henk Zwartbol
Gorinchem
30-03-1973 tot 14-03-1975