Alle clubkampioenen

50- t/m 65cc / Automaten / Versnellingen / PW-klasse
1982 Kees Advokaat Noordeloos
1983 Jolon van de Schuit Eethen
1984 Roland Schrik Rijen
1985 Ilona de Groot Meerkerk
1986 geen kampioenschap
1987 Danny de Groot Meerkerk
1988 Hans de Ruyter Hardinxveld-Giessendam
1989 Hans de Ruyter Hardixnveld-Giessendam
1990 Amel Advokaat Noordeloos 60cc
1990 Luc Boer Vianen Automaten / PW-klasse
1991 Amel Advokaat Noordeloos 60cc
1991 Remco Gram Vianen Automaten / PW-klasse
1992 Gerben Krul Hei en Boeicop 60cc
1993 Gerben Krul Hei en Boeicop 60cc
1994 Gerben Krul Hei en Boeicop 60cc
1995 David de Groot Asperen 60cc / PW-klasse
1996 Dave Leeuwis Hardixnveld-Giessendam 60cc / PW-klasse
1997 Paul Spek Reeuwijk 60cc / PW-klasse
1998 Rico Loos Hank 60cc / PW-klasse
1999 Maurice Klijn Hardinxveld-Giessendam 60cc
2000 Michel den Braven Oosterhout 60cc
2000 Talitha van der Linden Veen Super Mini’s
2001 Eric Leijtens Waspik 60cc
2001 Twan Dirks Vuren Super Mini’s A
2001 Stefan van Veen Vianen Super Mini’s B
2002 Laurens Scheffer Vianen 65cc Kleine wielen
2002 Nick Leijtens Waspik 65cc Grote wielen
2002 Ricardo de Clerck Hardinxveld-Giessendam Super Mini’s A
2002 Leon de Groot Meerkerk Super Mini’s B
2003 Joshua van der Linden Veen Super Mini’s A
2003 Luuk Kant Wijk en Aalburg Super Mini’s B
2003 Stef de Groot Meerkerk 65cc Kleine wielen
2003 Kelly de Leeuw Zevenhuizen 65cc Grote wielen
2004 Joshua van der Linden Veen Super Mini’s A
2004 Melvyn van Leeuwen Super Mini’s B
2004 Stef de Groot Meerkerk 65cc Kleine wielen
2004 Laurens Scheffer Vianen 65cc Grote wielen
2005 Arie van Veen Eethen Super Mini’s A
2005 Joshua van der Linden Veen Super Mini’s B
2005 Nick de Weerd Buurmalsen 65cc Kleine wielen
2005 Stef de Groot Meerkerk 65cc Grote wielen
2006 Joris van Wijlen Brakel Super Mini’s A
2006 Nick Vendelbosch Asperen Super Mini’s B
2006 Nick de Weerd Buurmalsen 65cc Kleine wielen
2006 Geoffrey Kastelein Vianen 65cc Grote wielen
2007 Luc Naafs Lopik 50cc A
2007 Twan de Weerd Buurmalsen 50cc B
2007 Nick de Weerd Buurmalsen 65cc Kleine wielen
2007 Dennis van Veen Buurmalsen 65cc Grote wielen
2008 Twan de Weerd Buurmalsen 50cc A
2008 Mick Rodenburg Bergschenhoek 50cc B
2008 Richard de Kuyper Nieuwendijk 65cc Kleine wielen
2008 Nick de Weerd Buurmalsen 65cc Grote wielen
2009 Twan de Weerd Buurmalsen 50cc A
2009 Collin Hol Lexmond 50cc B
2009 Nick Vendelbosch Asperen 65cc Kleine wielen
2009 Nick de Weerd Buurmalsen 65cc Grote wielen
2010 Bram van Drunen Sliedrecht 50cc A
2010 Rick Verduyn Almkerk 50cc B
2010 Mick Rodenburg Bergschenhoek 65cc Kleine wielen
2010 Nick Vendelbosch Asperen 65cc Grote wielen
2011 Collin Hol Lexmond 50cc A
2011 Finn Pullen Dussen 50cc B
2011 Bram van Drunen Sliedrecht 65cc Kleine wielen
2011 Luke van Drunen Sliedrecht 65cc Grote wielen
2012 Justin de Rooij Gouda 50cc A
2012 Jari Scheffer Vianen 50cc B
2012 Levy de Rooij Gouda 65cc Kleine wielen
2012 Jaïr ’t Lam Ameide 65cc Grote wielen
2013 Evert Scheffer Vianen 50cc A
2013 Jay Oskam Arkel 50cc B
2013 Finn Pullen Dussen 65cc Kleine wielen
2013 Collin Hol Lexmond 65cc Grote wielen
2014 Raymond Scheffer Vianen 50cc A
2014 Lotte van drunen Sliedrecht 50cc B
2014 Jay Oskam Arkel 65cc Kleine wielen
2014 Collin Hol Lexmond 65cc Grote wielen
2015 Daniël van den Broek Arkel 50cc A
2015 Evert Scheffer Vianen 65cc Kleine wielen
2015 Jay Oskam Arkel 65cc Grote wielen
2016 Tygo Ros Nieuw-Lekkerland 50cc A
2016 Marylinn-Roos Sterk Kreijleroord 50cc B
2016 Evert Scheffer Vianen 65cc Kleine wielen
2016 Jay Oskam Arkel 65cc Grote wielen
2017 Lars Berkelaar Woerdense Verlaat 50cc A
2017 Marylinn-Roos Sterk Kreijleroord 50cc B
2017 Tygo Ros Nieuw-Lekkerland 65cc Kleine wielen
50cc Origineel (zgn Kreidler-klasse)
1967 Hans van Geffen Arkel Bromfietsen
1968 Jaap Versluis Leerdam 50cc
1969 Ton Voesenek Oosterhout 50cc
1970 Jaap Versluis Leerdam 50cc
1971 Jaap Versluis Leerdam 50cc
1972 Jaap Versluis Leerdam 50cc boven 16 jaar
1972 Leo Knobbout Erichem 50cc tot 16 jaar
1973 Jan Haars Ameide 50cc boven 16 jaar
1973 Cees Verwoert Leerdam 50cc tot 16 jaar
1974 onbekend 50cc boven 16 jaar
1974 onbekend 50cc tot 16 jaar
1975 onbekend 50cc boven 16 jaar
1975 onbekend 50cc tot 16 jaar
1976 Gert Keppel Beesd 50cc boven 16 jaar
1976 Gert-Jan van Doorn Veghel 50cc tot 16 jaar
1977 Johan (Hank) van Helden Rijswijk 50cc boven 16 jaar
1977 Oscar Walraven Vuren 50cc t/m 16 jaar
1978 Johan (Hank) van Helden Rijswijk 50cc
1979 Henri Vermaazen Haaften 50cc
1980 Jan Swaters Gorinchem 50cc
1981 Henri van de Lagemaat Everdingen 50cc
1982 Leendert de Jong Kinderdijk 50cc
1983 André Bouman Andel 50cc
na 1983 niet meer verreden
85cc
1981 Gert Timmer Schelluinen Eén klasse
1982 Peter Oosterbeek Noordeloos Eén klasse
1983 Fred de Groot Meerkerk 13 t/m 15 jaar Kleine wielen
1983 Pedro van Driel Arkel 10 t/m 12 jaar Kleine wielen
1983 Marieke van de Kerkhof Everdingen 13 t/m 15 jaar Grote wielen
1984 Fred de Groot Meerkerk 13 t/m 15 jaar Kleine wielen
1984 Peter Advokaat Noordeloos 10 t/m 12 jaar Kleine wielen
1985 Peter Advokaat Noordeloos 13 t/m 15 jaar Grote wielen
1985 Kees Advokaat Noordeloos 10 t/m 12 jaar Kleine wielen
1986 Tunny Middelkoop Nieuwland 13 t/m 15 jaar Grote wielen
1986 Hans Boer Meerkerk 10 t/m 12 jaar Kleine wielen
1987 Cecil de Groot Meerkerk 13 t/m 15 jaar Grote wielen
1987 Dennis Boer Meerkerk 10 t/m 12 jaar Kleine wielen
1988 Hans Boer Meerkerk 13 t/m 15 jaar Grote wielen
1988 Dennis Boer Meerkerk 10 t/m 12 jaar Kleine wielen
1989 Danny de Groot Meerkerk 13 t/m 15 jaar Grote wielen
1989 Ronald van Leer Leerbroek 10 t/m 12 jaar Kleine wielen
1990 Patrick Verzeijl Wijk en Aalburg 13 t/m 15 jaar Grote wielen
1990 Richard van den Heuvel Arkel 10 t/m 12 jaar Kleine wielen
1991 Rein van Hoogdalem Arkel 13 t/m 15 jaar Grote wielen
1991 Richard van den Heuvel Arkel 10 t/m 12 jaar Kleine wielen
1992 Ronald van Leer Leerbroek 12 t/m 16 jaar Grote wielen
1992 Richard van den Heuvel Arkel 10 t/m 12 jaar Kleine wielen
1993 Dennis Venverloo Utrecht 12 t/m 16 jaar Grote wielen
1993 Amel Advokaat Noordeloos 10 t/m 12 jaar Kleine wielen
1994 Richard van den Heuvel Arkel 12 t/m 16 jaar Grote wielen
1994 Amel Advokaat Noordeloos 10 t/m 15 jaar Kleine wielen
1995 Ivo Vink Woudrichem 12 t/m 16 jaar Grote wielen
1995 Sjors de Jonge Medemblik 10 t/m 15 jaar kleien wielen
1996 Thomas Kok Beesd 10 t/m 15 jaar Kleine wielen
1996 Toine van Herwijnen Waardhuizen 12 t/m 16 jaar Grote wielen
1997 David de Groot Asperen 10 t/m 12 jaar Kleine wielen
1997 Ivo Vink Woudrichem 13 t/m 16 jaar Grote wielen
1998 Mark Spek Reeuwijk 10 t/m 12 jaar Kleine wielen
1998 Danny van Remmerden Vianen 13 t/m 16 jaar Kleine wielen
1999 Paul Spek Reeuwijk 10 t/m 12 jaar Kleine wielen
1999 Mark Spek Reeuwijk 13 t/m 16 jaar Grote wielen
2000 Wesley van Stijn Vianen 10 t/m 15 jaar Kleine wielen
2000 Lennart van Houwelingen Hardinxveld-Giessendam 12 t/m 16 jaar Grote wielen
2001 Maurice Klijn Hardinxveld-Giessendam 10 t/m 15 jaar Kleine wielen
2001 Niels Bongers Giessenburg 12 t/m 16 jaar Grote wielen
2002 Maurice Klijn Hardinxveld-Giessendam 10 t/m 15 jaar Kleine wielen
2002 Nick de Korte Vianen 12 t/m 16 jaar Grote wielen
2003 Maikel van den Heuvel Arkel 10 t/m 15 jaar Kleine wielen
2003 Rick van Wijk Stolwijk 12 t/m 16 jaar Grote wielen
2004 Youri de Pee Nieuwerkerk aan den IJssel 10 t/m 15 jaar Kleine wielen
2004 Maikel van den Heuvel Arkel 12 t/m 16 jaar Grote wielen
2005 Laurens Scheffer Vianen 10 t/m 15 jaar Kleine wielen
2005 Derk Lamphen Vianen 12 t/m 16 jaar Grote wielen
2006 Kevin Reppel Dordrecht 10 t/m 13 jaar Kleine wielen
2006 Laurens Scheffer Vianen 11 t/m 15 jaar Grote wielen
2007 Michael de Groot Oud Beijerland 10 t/m 13 jaar Kleine wielen
2007 Laurens Scheffer Vianen 11 t/m 15 jaar Grote wielen
2008 Glenn Hendriks Nieuw Lekkerland 10 t/m 13 jaar Kleine wielen
2008 Laurens Scheffer Vianen 11 t/m 15 jaar Grote wielen
2009 Stijn Cornet Veen 10 t/m 13 jaar Kleine wielen
2009 Randy Oostrom Nieuw Lekkerland 11 t/m 15 jaar Grote wielen
2010 Coen de Witt Hank 10 t/m 13 jaar Kleine wielen
2010 Pepijn de Joode Nieuw Lekkerland 11 t/m 15 jaar Grote wielen
2011 Luke van Osch Rosmalen 85cc Kleine wielen
2011 Pepijn de Joode Nieuw Lekkerland 85cc Grote wielen
2012 Dave de Rooij Gouda 85cc Kleine wielen
2012 Luke van Osch Rosmalen 85cc Grote wielen
2013 Mees Pullen Dussen 85cc Kleine wielen
2013 Dave de Rooij Gouda 85cc Grote wielen
2014 Levi de Rooij Gouda 85cc Kleine wielen
2014 Dave de Rooij Gouda 85cc Grote wielen
2015 Levi de Rooij Gouda 85cc Grote wielen
2016 Roy Pieterson Everdingen 85cc Grote wielen
2017 Jay Oskam Arkel 85cc Kleine wielen
2017 Thijs Boote Tienhoven 85cc Grote wielen
MX2 / 125cc Jeugd / Junioren / 150cc Standaard
1968 Rini Versluis Vogelswerf 150cc Standaard
1969 Arie den Haan Goudriaan 150cc Standaard
1970 Arie den Haan Goudriaan 150cc Standaard
1971 Frits van Gent Arkel 150cc Standaard
1972 geen kampioenschap
1973 geen kampioenschap
1974 onbekend 125cc Junioren
1975 onbekend 125cc Junioren
1976 Jaap Versluis Almkerk 125cc Junioren
1977 Jaap Versluis Almkerk 125cc Junioren
1978 Cees Verwoert Leerdam 125cc Junioren
1979 Nol Bikker Noordeloos 125cc Junioren
1980 Nol Bikker Noordeloos 125cc Junioren
1981 Arie Slob Noordeloos 125cc Junioren
1982 Gijs Schouten Giessen 125cc Junioren
1983 Jaap Versluis Lexmond 125cc Junioren
1984 Antoine de Rooy Raamsdonkveer 125cc Junioren
1985 Pedro van Driel Arkel 125cc Jeugd
1985 John Dekkers Arkel 125cc Junioren
1986 René Kouvelt Vuren 125cc Jeugd
1986 Gert Timmer Schelluinen 125cc Junioren
1987 Jan-Gerrit Smits Beesd 125cc Jeugd
1987 René Kouvelt Vuren 125cc Junioren
1988 Bas den Breejen Hardinxveld-Giessendam 125cc Jeugd
1988 René Kouvelt Vuren 125cc Junioren
1989 Huib Bastemeijer Hoogblokland 125cc Jeugd
1989 René Kouvelt Vuren 125cc Junioren
1990 François Pronk Nieuwland 125cc Jeugd
1990 Fred de Groot Meerkerk 125cc Junioren
1991 Dennis Boer Meerkerk 125cc Jeugd
1991 Tunny Middelkoop Arkel 125cc Junioren / Nationalen / Promotie
1992 Dennis Boer Meerkerk 125cc Jeugd
1992 Tunny Middelkoop Arkel 125cc Junioren / Nationalen / Promotie
1993 Ronald van Leer Leerbroek 125cc Jeugd
1993 Jeroen van Mourik Gorinchem 125cc Junioren / Nationalen / Promotie
1994 Bob de Jonge Medemblik 125cc Jeugd
1994 Emile Groenen Nieuwegein 125cc Junioren / Nationalen / Promotie
1995 Amel Advokaat Noordeloos 125cc Jeugd
1995 Emile Groenen Nieuwegein 125cc Junioren / Nationalen / Promotie
1996 Richard van den Heuvel Arkel 125cc Jeugd
1996 Hans Boer Meerkerk 125cc Junioren
1997 Richard Nugteren Nieuw Lekkerland 125cc Jeugd
1997 Hans Boer Meerkerk 125cc Junioren
1998 Christian de Graaff Uitwijk 125cc Jeugd
1998 Patrick Pelders Drunen 125cc Junioren
1999 Willem Schouten Vianen 125cc Jeugd
1999 Fred de Groot Meerkerk 125cc Junioren
2000 Gerben Krul Lexmond 125cc Jeugd
2000 Danny van Remmerden Vianen 125cc Junioren
2001 David de Groot Asperen 125cc Jeugd
2001 Hans Boer Meerkerk 125cc Junioren
2002 Arjan Lammers Leerdam 125cc Jeugd
2002 Marwin de Groot Vianen 125cc Junioren
2003 Maurice Klijn Hardinxveld-Giessendam 125cc Jeugd
2003 Huib Oosterom Lexmond 125cc Junioren
2004 Nick de Korte Vianen 125cc Jeugd
2004 Frans de Waal Wijk en Aalburg 125cc Junioren
2005 Maikel van den Heuvel Arkel 125cc Jeugd
2005 Nick de Korte Vianen 125cc Junioren
2006 Kevin Lansbergen Schiedam 125cc Jeugd
2006 Dave Leeuwis Giessenburg 125cc Junioren
2007 Remco van Vessem Rotterdam MX2 Jeugd
2007 Kevin Lansbergen Schiedam MX2 Junioren
2008 Tjeerd Lolkama Bergschenhoek MX2 Jeugd
2008 Cees de Groot Meerkerk MX2 Junioren
2009 Kevin van de Wielen Dordrecht MX2 Jeugd
2009 Willem Rietveld Meerkerk MX2 Junioren
2010 Jordy Kouvelt Herwijnen MX2 Jeugd
2010 Stefan Vogel Almkerk MX2 Junioren
2011 Gary Schepers Sliedrecht MX2 Tweetakt
2011 Jordy Kouvelt Herwijnen MX2 Viertakt
2012 Gary Schepers Siedrecht MX2 Tweetakt
2012 Maikel van den Heuvel Arkel MX2 Viertakt
2013 Randy Oostrom Nieuw Lekkerland MX2 Tweetakt
2013 Robin Oskam Arkel MX2 Viertakt
2014 Rico de Beer Tilburg MX2 Tweetakt
2014 Kenny Bongers Giessenburg MX2 Viertakt
2015 Jari Haag Nieuwland MX2 Tweetakt
2015 Kenny Bongers Giessenburg MX2 Viertakt
2016 Jari Haag Nieuwland MX2 Tweetakt
2016 Richard Korteland Noordeloos MX2 Viertakt
2017 Sander Baars Nieuwland MX2 Tweetakt
2017 Stefan Vogel Nieuwendijk MX2 Viertakt
MX1-MX3 / 250-500cc Junioren / 250cc Junioren / 500cc Junioren
1967 Jan Vermeulen Arkel 250-500cc
1968 Jan Smits Beesd 250-500cc
1969 Bert van den Heuvel Arkel 250-500cc
1970 Mos van Toorn Lienden 250-500cc
1971 Dick van Halm Meerkerk 250cc
1971 Ad de Man Ochten 500cc
1972 Arie den Haan Goudriaan 250cc
1972 onbekend 500cc
1973 Dick van Halm Meerkerk 250cc
1973 Arie den Haan Goudriaan 500cc
1974 Henny Story Rhenoy 250cc
1974 Dick van Zanten Arkel 500cc
1975 onbekend 250cc
1975 onbekend 500cc
1976 Nees Haars Ameide 250cc
1976 Ruud van Zanten Arkel 500cc
1977 Jan Uittenbogerd Schoonrewoerd 250cc
1977 Jan Haars † Ameide 500cc
1978 Jan Schreuders Maurik 250cc
1978 Ries van Schaik Soest 500cc
1979 Johnny Hermans Sint Willebrord 250cc
1979 Hans van Kasteren Veghel 500cc
1980 Johnny Hermans Sint Willebrord 250cc
1980 Wim van Bruggen Rhenoy 500cc
1981 Marty Vink Uppel 250cc
1981 Martin Timmer Schelluinen 500cc
1982 Marty Vink Uppel 250cc
1982 Arie Slob Noordeloos 500cc
1983 Nol Bikker Noordeloos 250cc
1983 Martin Timmer Schelluinen 500cc
1984 Wim Dekkers Arkel 250cc
1984 Gijs Schouten Giessen 500cc
1985 Wim Dekkers Arkel 250cc
1985 Johan (Hank) van Helden Rijswijk 500cc
1986 Herman van de Berg Vianen 250cc
1986 Gijs Schouten Giessen 500cc
1987 Herman van de Berg Vianen 250cc
1987 Huib Oosterom Arkel 500cc
1988 John Dekkers Arkel 250cc
1988 Huib Oosterom Arkel 500cc
1989 Piet van der Linden Sliedrecht 250cc
1989 Huib Oosterom Arkel 500cc
1990 Hans-Jos Liefhebber Hoornaar 250cc
1990 Gijs Schouten Giessen 500cc
1991 Rini Smits Beesd 250cc
1991 Gijs Schouten Giessen 500cc
1992 John Koekoek Leerdam 250cc
1992 Huib Oosterom Arkel 500cc
1993 Piet van der Linden Sliedrecht 250-500cc
1994 Geert Scholten Woudrichem 250-500cc
1995 John Dekkers Arkel 250-500cc
1996 François Pronk Meerkerk 250-500cc
1997 Piet van der Linden Sliedrecht 250-500cc
1998 Piet van der Linden Sliedrecht 250-500cc
1999 Arie de Groot Meerkerk 250-500cc
2000 Frenk Hoeke Hank 250-500cc
2001 Piet van der Linden Sliedrecht 250-500cc
2002 Huib Oosterom Noordeloos 250-500cc
2003 Piet van der Linden Sliedrecht 250-500cc
2004 Martijn den Hartog Nieuwland 250-500cc Junioren
2004 Marwin de Groot Vianen 250-500cc Promotie
2005 Wiggert Honkoop Lopik 250-500cc Junioren
2005 Jan-Gerrit Smits Beesd 250-500cc Promotie
2006 Mark Lamphen Vianen 250-500cc Junioren
2006 Hans-Jos Liefhebber Giessenburg 250-500cc Promotie
2007 Huib Oosterom Lexmond MX1-MX3 Junioren
2007 Hans-Jos liefhebber Giessenburg MX1-MX3 Promotie
2008 Huib Oosterom Lexmond MX1-MX3 Junioren
2008 Hans-Jos Liefhebber Giessenburg MX1-MX3 Promotie
2009 Peter Oosterbeek Noordeloos MX1-MX3 Junioren
2009 Derk Lamphen Vianen MX1-MX3 Promotie
2010 Nick Leijtems Waspik MX1-MX3 Junioren
2010 Derk Lamphen Vianen MX1-MX3 Promotie
2011 William Stuurman Sliedrecht MX1-MX3 Junioren
2011 Johan Breedijk Zevenhoven MX1-MX3 Promotie
2012 Ron Timmer Schelluinen MX1-MX3 Junioren
2012 Laurens Scheffer Vianen MX1-MX3 Promotie
2013 Martijn de Hartog Soest MX1-MX3 Junioren
2013 Edwin Straver Nieuwendijk MX1-MX3 Promotie
2014 Ron Timmer Schelluinen MX1-MX3 Junioren
2014 Wesley van Stijn Vianen MX1-MX3 Promotie
2015 Martijn den Hartog Soest MX1-MX3 Junioren
2015 Laurens Scheffer Vianen MX1-MX3 Promotie
2016 Ron Timmer Schelluinen MX1-MX3 Junioren
2016 Robin Put Hendrik-Ido-Ambacht MX1-MX3 Promotie
2017 Jari Haag Nieuwland MX1-MX3 Junioren
2017 Laurens Scheffer Soest MX1-MX3 Promotie
MX1-MX3 / Inters / Senioren / Nationalen / Promotie
1973 onbekend 250cc
1973 Frans van de Biezen Empel 500cc
1974 Gert van Maurik Eck en Wiel 250cc
1974 Dick van Halm Meerkerk 500cc
1975 onbekend 250cc
1975 onbekend 500cc
1976 Dick Bogerd Vianen 250cc
1976 Dick van Zanten Arkel 500cc
1977 Arie den Haan Goudriaan 250cc
1977 Dick van Zanten Arkel 500cc
1978 Jaap Versluis Almkerk 125cc
1978 Ron Westerveld Soest 500cc
1979 Gert Keppel Beesd 125cc
1979 Frans Sins Made 125cc
1979 Ries van Schaik Soest 500cc
1980 Jaap Versluis Lexmond 125cc
1980 Gert Keppel Beesd 250-500cc
1981 Leo Combee Woudrichem 125cc
1981 Sjaak van Weverwijk Hagestein 250cc
1981 Hans Stacey Best 500cc
1982 Leo Combee Woudrichem 125cc
1982 Eddy Floris Papendrecht 250-500cc
1983 Herman van de Berg Vianen 125cc
1983 Leo Combee Woudrichem 250-500cc
1984 Leo Combee Woudrichem 250-500cc
1985 geen kampioenschap
1986 Teus Visser Papendrecht 125cc
1987 geen kampioenschap
1988 geen kampioenschap
1989 geen kampioenschap
1990 geen kampioenschap
1991 René Kouvelt Vuren 250-500cc
1992 Erwin Parmentier Utrecht 125cc
1992 Gert Timmer Schelluinen 250-500cc
1993 Gert Timmer Schelluinen alle klassen
1994 Tunny Middelkoop Arkel alle klassen
1995 Gert Timmer Schelluinen alle klassen
1996 Fred de Groot Meerkerk 125cc Senioren / Nationalen / Promotie
1996 Erwin Parmentier Maarssenbroek 250-500cc Senioren / Nationalen / Promotie
1997 Amel Advokaat Noordeloos 125cc Senioren / Nationalen / Promotie
1997 Kees Advokaat Noordeloos 250-500cc Senioren / Nationalen / Promotie
1998 Anne Advokaat Noordeloos 125cc Senioren / Nationalen / Promotie
1998 Kees Advokaat Noordeloos 250-500cc Senioren / Nationalen / Promotie
1999 Amel Advokaat Noordeloos 125cc Senioren / Nationalen / Promotie
1999 Anne Advokaat Noordeloos 250-500cc Senioren / Nationalen / Promotie
2000 Richard van den Heuvel Arkel 125cc Senioren / Nationalen / Promotie
2000 Richard Nugteren Nieuw Lekkerland 250-500cc Senioren / Nationalen / Promotie
2001 Charrel Sweebe Dordrecht 125cc Senioren / Nationalen / Promotie
2001 Richard Nugteren Nieuw Lekkerland 250-500cc Senioren / Nationalen / Promotie
2002 Richard van den Heuvel Arkel 125cc Senioren / Nationalen / Promotie
2002 Danny van Remmerden Vianen 250-500cc Senioren / Nationalen / Promotie
2003 David de Groot Asperen 125cc Senioren / Nationalen / Promotie
2003 Richard Nugteren Nieuw Lekkerland 250-500cc Senioren / Nationalen / Promotie
2004 Richard van den Heuvel Arkel 125cc Senioren / Nationalen / Promotie
2004 Richard Nugteren Nieuw Lekkerland 250-500cc Senioren / Nationalen / Promotie
2005 Stefan van Veen Maurik 125cc Senioren / Nationalen / Promotie
2005 Gerard Zundorf Bergschenhoek 250-500cc Senioren / Nationalen / Promotie
2006 Gert Timmer Hardinxveld-Giessendam 125cc Senioren / Nationalen / Promotie
2006 Richard Nugteren Gorinchem 250-500cc Senioren / Nationalen / Promotie
2007 Nick de Korte Vianen MX2 Senioren / Nationalen
2007 Stefan van Veen Maurik MX1-MX3 Senioren/Nationalen
2008 Richard van den Heuvel Arkel MX2 Senioren / Nationalen
2008 Nick de Korte Vianen MX1-MX3 Senioren / Nationalen
2009 Richard van de Heuel Arkel MX2 Senioren / Nationalen
2009 geen kampioenschap MX1-MX3 Senioren / Nationalen
2010 Ivo Vink Woudrichem MX2 Senioren / Inters
2010 Anne Advokaat Noordeloos MX1-MX3 Senioren / Inters
2011 Ivo Vink Woudrichem MX2 Senioren / Inters
2011 Kees Advokaat Noordeloos MX1-MX3 Senioren / Inters
2012 Richard van den Heuvel Arkel MX2 Senioren / Inters
2013 Jordy Kouvelt Herwijnen MX2 Senioren / Inters
2013 Richard Nugteren Gorinchem MX1-MX3 Senioren / Inters
2014 Jordy Kouvelt Herwijnen MX2 Senioren / Inters
2014 Richard Nugteren Gorinchem MX1-MX3 Senioren / Inters
2015 Jordy Kouvelt Herwijnen MX2 Senioren / Inters
2015 Richard Nugteren Gorinchem MX1-MX3 Senioren / Inters
2016 Maikel van den Heuvel Arkel MX2 Senioren / Inters
2016 Richard van den Heuvel Arkel MX1-MX3 Senioren / Inters
2017 Richard Nugteren Gorinchem MX1-MX3 Senioren / Inters
Liefhebbers
1994 Jack Beks Geertruidenberg
1995 René van Niel Breda
1996 Anton Eykelenboom Hardinxveld-Giessendam
1997 Fred de Leng Papendrecht
1998 Fred de Leng Papendrecht
1999 Fred de Leng Papendrecht
2000 Ron Timmer Schelluinen
2001 Arjan Horden Noordeloos
2002 John Krielaart Aalst
2003 Danny Bijvank Duivendrecht
na 2003 niet meer verreden
Veteranen
1984 Henny van Doesburg Deil 37 jaar en ouder
1984 Theo Advokaat Arkel 30 t/m 36 jaar
1985 Henny van Doesburg Deil 37 jaar en ouder
1985 Berend Vos Nieuwland 30 t/m 36 jaar
1986 Berend Vos Nieuwland 30 jaar en ouder
1987 Wim Streef Culemborg 30 jaar en ouder
1988 Jaap Klijn Hardinxveld-Giessendam 30 jaar en ouder
1989 Dick van Dijk Leerbroek 30 jaar en ouder
1990 Allie Duis von Damm Nieuw Lekkerland 30 jaar en ouder
1991 Allie Duis von Damm Nieuw Lekkerland 30 jaar en ouder
1992 Allie Duis von Damm Nieuw Lekkerland 30 jaar en ouder
1993 Dick van Zanten Leerbroek 30 jaar en ouder
1994 Wim Zanen Arkel 30 jaar en ouder
1995 Ron van Bruggen Breukelen 30 jaar en ouder
1996 Daam van Dijk Beesd 30 jaar en ouder
1997 Hans Akkerman Rijswijk 35 jaar en ouder
1998 Daam van Dijk Beesd 35 jaar en ouder
1999 Rudi Leijtens Waspik 36 jaar en ouder
2000 Rudi Leijtens Waspik 36 jaar en ouder
2001 Ad Lammers Leerdam 36 jaar en ouder
2002 Frenk Hoeke Nieuwendijk 36 jaar en ouder
2003 Peter van Eek Goudriaan 36 jaar en ouder
2004 Frenk Hoeke Nieuwendijk 36 jaar en ouder
2005 Frenk Hoeke Nieuwendijk 36 jaar en ouder
2006 Jacco van de Panne Kockengen 40 jaar en ouder
2007 Roland Ultee Amstelhoek 40 jaar en ouder
2008 André Cornet Veen 40 jaar en ouder
2009 Fred de Leng Papendrecht 40 jaar en ouder
2010 Michel van Dooren Hooge Zwaluwe 40 jaar en ouder
2011 Egen Paerels Papendrecht 40 jaar en ouder
2012 Michel van Dooren Hooge Zwaluwe 40 jaar en ouder
2013 Michel van Dooren Hooge Zwaluwe Veteranen
2014 Gerben Minkhorst Poortugaal Veteranen
2015 Ronald Robbe Tilburg Veteranen
2016 Piet van der Linden Sliedrecht Veteranen
2017 Piet van der Linden Sliedrecht Veteranen
Zijspannen / Quads / Trikes
1977 Hugo de Vries en
Sies Hurkmans
Roelofarendsveen
Someren
Zijspannen
1978 Dick van Zanten en
Martin van Genderen
Arkel Zijspannen
1979 Daam van Dijk en
Alex Hoogveld
Beesd
Culemborg
Zijspannen
1980 Daam van Dijk en
Teus Vink
Beesd
Meerkerk
Zijspannen
1981 Dick van Zanten en
Gerrit van Bezooyen
Arkel
Meerkerk
Zijspannen
1982 Daam van Dijk en
Alex Hoogveld
Beesd
Culemborg
Zijspannen
1983 Willie van Hal en
Henk Martens
Zeeland
Reek
Zijspannen
1984 Daam van Dijk en
Alex Hoogveld
Beesd
Culemborg
Zijspannen
1985 Jaap Bastinck en
Peter Hoogeveen
Rotterdam
’s-Gravenhage
Zijspannen
1985 Henk Schrijver en
Pierre van de Venne
Bergharen
Schaijk
Zijspannen
1986 Ben van der Laan Ter Aar Trikes
1987 geen kampioenschap
1988 geen kampioenschap
1989 Dirk van de Lagemaat en
Roger van de Lagemaat
Zijderveld
Everdingen
Zijspannen
1989 Dirk Teunissen Gouda Trikes
1990 geen kampioenschap
1991 Wim Bastiaansen en
Harrie van Etten
Terheijden
Oosterhout
Zijspannen
1991 Arjo van de Beemt Rozenburg Quads
1992 Ad Joosen,
Wim Verweijmeren en
Bernhold van Schagen
Raamsdonk
Geertruidenberg
Delft
Zijspannen
1993 Eef van Mil en
Alex van Vliet
Alphen aan den Rijn
Boskoop
Zijspannen
1994 geen kampioenschap
1995 Eef van Mil,
Wanda en
Ramon van Mil
Alphen aan den Rijn Zijspannen
1996 Leo van de Lagemaat en
Dick de Weerd
Geldermalsen
Buurmalsen
Zijspannen
1997 Ad Joosen en
Bertin Rommens
Dussen
Terheijden
Zijspannen
na 1997 niet meer verreden